← Back to Announcements
KRVGDShare Buyback

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. · KAP publication time: (TRT)

Disclosure ID

1668421

Classification Confidence?

100.0%

Enrichment Status

COMPLETED

AI Content Analysis

Evidence-based interpretation drawn from real facts extracted from the disclosure content - not a price prediction.

Şirket pay geri alım programı kapsamında bu bildirimde açıklanan işlemlere göre 89.194.508 TL tutarında pay geri aldı. Program büyüklüğü: 300.000.000 (ayrılan fon, program üst sınırı).

Content Tone

Leans Positive
Rule-based assessment
Data Sufficiency65%Adequate data

Key Facts

Program İçin Ayrılan Fon300.000.000
Geri Alımın Maliyeti89.194.508 TL
Geri Alınan Payların Sermayeye Oranı1,63 %
Geri Alınan Toplam Pay Miktarı35.297.385 TL
En Düşük İşlem Fiyatı2.005 TL
Ödenmiş Azami Bedel3,198 TL
Ödenmiş Ortalama Bedel2,527 TL

Positive Factors

  • Yönetimin hisseyi değerli bulduğuna işaret edebilir

Risk / Negative Factors

—

Uncertainties

—

Price Reaction

Real, recorded price movement around the exact moment this KAP disclosure was published. This is not a price prediction.

Loading price data…

AI Assessment

AI prediction not available yet

Actual Market Reaction

The actual market reaction updates in the +5, +15, +30 and +60 minute windows as real trade prices form after the disclosure.

No measurable market price could be found for this disclosure

The market reaction could not be measured for this disclosure.

Prediction vs. Actual

No AI prediction available for comparison yet

AI predictions are generated when the disclosure is published. The actual market reaction is measured from real price data once trading begins.

Historical Performance of Share Buyback Events

Not enough historical data yet

Full KAP Disclosure

Title

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

Source

KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu)

Disclosure ID

1668421

Original Link

Özet Bilgi
Pay geri alım programının sonlandırılması
Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
Evet
Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
Hayır
Geri Alım İşlemini Gerçekleştiren Ortaklık
KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşlemine Konu Ortaklık
KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşleminin Niteliği
Diğer
Söz Konusu Geri Alımın Amacı
Pay fiyatının Şirket faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması sebebiyle hisse fiyatının istikrarlı ve gerçek değerine uygun oluşumuna katkı sağlamak
Yönetim Kurulu Karar Tarihi
15.02.2023
Geri Alıma Konu Pay Miktarı (Nominal TL)
12.000.000
Ödenecek Azami Tutar (TL)
300.000.000

Geri Alım İşlemlerinin Detayları

İşleme Konu Payİşlem Tarihiİşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL)Sermayeye Oranı (%)İşlem Fiyatı (TL/Adet)Varsa Bu Paylara Bağlı İmtiyazlar
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.03.202310.0000,00419,7410
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.03.2023100.0000,04219,70
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.03.202310.0000,00419,6990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.03.202320.0000,00819,60
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.03.202310.0000,00419,5490
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.03.202320.0000,00819,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.03.202310.0000,00419,40
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.03.202320.0000,00819,3990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.03.202310.0000,00419,390
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.03.202310.0000,00419,380
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.03.202310.0000,00419,370
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.03.202310.0000,00419,360
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.03.202310.0000,00419,350
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.03.202310.0000,00419,340
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.03.202310.0000,00419,3240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.03.20237.6300,00319,320
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202320.0000,00819,40
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,390
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,380
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,370
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,360
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,350
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,340
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,330
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,320
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,30
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,290
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,260
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.202310.0000,00419,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.03.20232.5000,00119,170
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.03.20232.5000,00119,160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.03.20232.5000,00119,150
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.03.20232.5000,00119,140
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.03.20232.5000,00119,130
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.03.20232.5000,00119,120
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.03.20234.1530,00219,0950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.03.20232.2280,001190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20237.5000,00319,050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20237.5000,00319,040
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00119,030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00119,020
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20237.5000,00319,010
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.202365.0000,027190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,9980
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,9940
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.202320.0000,00818,990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,9880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.202310.0000,00418,980
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,9770
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,9760
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.202310.0000,00418,970
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,9630
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,960
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.202310.0000,00418,9480
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,940
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,930
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,920
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,910
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,9050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,90
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,890
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.202310.0000,00418,8860
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,8820
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00218,8750
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,870
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,860
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,850
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,840
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,830
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.202310.0000,00418,8230
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,820
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20235.0000,00418,8120
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,810
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,80
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.03.20232.5000,00118,790
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,5990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,5950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,5690
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,5630
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,520
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,510
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.202310.0000,00418,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,4990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,490
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,480
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,470
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,460
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20235.0000,00218,450
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20237.5000,00318,380
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20232.5000,00118,320
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20232.5000,00118,310
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.202312.5000,00518,30
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20232.5000,00118,290
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.20232.5000,00118,270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.03.202325.0000,01180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.03.20235.0000,00218,050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.03.20235.0000,00218,040
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.03.202310.0000,00418,0390
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.03.20235.0000,00218,030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.03.20235.0000,00218,020
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.03.20235.0000,00218,010
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.03.202395.0000,04180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.03.20232.0000,00117,9970
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.03.20237.0000,00317,9870
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.04.202310.0000,00417,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.202313.0000,005180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.20234.0000,00217,920
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.20232.5000,00117,880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.20232.5000,00117,870
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.20232.5000,00117,860
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.20232.5000,00117,850
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.20232.5000,00117,840
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.20235.0000,00217,7660
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.202330.0000,01317,5880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.202310.0000,00417,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.202310.0000,00417,40
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.20235.0000,00217,3640
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.20235.0000,00217,310
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.04.202310.0000,00417,30
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001306.04.20232.0000,00117,7910
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001306.04.20234.9450,00217,750
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001306.04.20232.7170,00117,350
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.04.202315.0000,00617,530
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.04.20232.5000,00117,510
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.04.202345.0000,01917,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.04.20232.5000,00117,490
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.04.20237.0000,00317,4180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.04.202320.0000,00817,410
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.04.202320.0000,00817,40
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.04.202320.0000,00817,390
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.20235.0000,00217,440
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.20235.0000,00217,430
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.20235.0000,00217,420
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.20235.0000,00217,40
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.202310.0000,00417,390
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.202312.5000,00517,380
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.202312.5000,00517,370
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.20232.5000,00117,360
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.20232.5000,00117,350
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.20237.5000,00317,340
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.20232.5000,00117,330
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.04.20232.5000,00117,320
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.04.202310.0000,00417,3270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.04.20232.0000,00117,270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.04.20232.0000,00117,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.04.20232.0000,00117,20
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.04.20231.5000,00117,180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.04.20231.5000,00117,170
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.04.20231.5000,00117,160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.04.20231.5000,00117,150
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001313.04.202310.0000,00417,340
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001313.04.202310.0000,00417,350
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001314.04.20231.5000,00116,980
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001314.04.202321.5000,00916,970
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001314.04.20231.5000,00116,960
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20232.5000,00116,90
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20232.5000,00116,880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20232.5000,00116,860
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20232.5000,00116,840
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20232.5000,00116,820
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20232.5000,00116,80
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.202325.0000,0116,7770
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20235.0000,00216,740
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20235.0000,00216,730
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20235.0000,00216,720
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.04.20235.0000,00216,710
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20231.000016,580
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20231.5000,00316,5360
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20232.5000,00116,530
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20232.5000,00116,520
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20232.5000,00116,510
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20232.5000,00116,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20232.5000,00116,490
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20235.0000,00216,480
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20232.5000,00116,470
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.04.20232.5000,00116,460
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.04.20232.5000,00116,10
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.04.20232.5000,00116,090
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.04.20232.5000,00116,080
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.04.20232.5000,00116,070
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.04.20232.5000,00116,060
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.04.20232.5000,00116,050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.04.20232.5000,00116,040
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.04.20232.5000,00116,030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.04.20232.5000,00116,020
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.04.20235.0000,00216,10
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.04.20235.0000,00216,090
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.04.20235.0000,00216,080
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.04.20235.0000,00216,070
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.04.20235.0000,00216,060
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.04.202315.0000,00616,050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.04.202310.0000,00416,0420
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.04.202315.0000,00616,040
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.04.20239.7340,00416,030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.04.20232.5000,00116,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.04.20232.5000,00116,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.04.20239.5000,00416,260
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.04.20237.0000,00316,270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.04.20237.0000,00316,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.04.20234.0000,00216,2870
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.04.20237.0000,00316,290
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20235.0000,00216,0380
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.202310.0000,004160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.202310.0000,00415,950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.202320.0000,00815,90
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20235.0000,00215,890
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20235.0000,00215,880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20235.0000,00215,870
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20235.0000,00215,860
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.202312.5000,00515,850
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20234.0000,00215,840
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20234.0000,00215,8360
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.202313.0000,00515,830
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20234.0000,00215,8190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20234.0000,00215,810
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20234.0000,00215,80
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20234.0000,00215,790
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.20234.0000,00215,780
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.202320.0000,00815,7610
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.202320.0000,00815,750
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.04.202310.0000,00415,7460
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,510
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20234.0000,00215,520
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,530
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,540
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,550
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,560
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,570
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,580
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,590
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,60
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,610
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,620
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,630
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,640
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.20232.0000,00115,650
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.04.20232.5000,00115,020
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.04.20232.5000,00115,030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20236.0000,00314,9560
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.202310.0000,00414,8570
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20232.5000,00114,80
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20232.5000,00114,790
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.202310.0000,00414,6010
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20235.0000,00214,5640
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20232.0000,00114,480
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20232.0000,00114,470
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20234.0000,00214,460
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20232.0000,00114,450
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20232.0000,00114,440
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20232.0000,00114,430
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20232.0000,00114,420
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20232.0000,00114,410
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.202337.0000,01514,40
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.20231.9610,00114,390
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.202310.0000,00414,3540
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,330
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20237.5000,00314,320
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,310
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,30
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,290
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,260
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.202310.0000,00414,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.202310.0000,00414,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,230
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20237.5000,00314,220
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20232.5000,00114,190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,170
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20232.5000,00114,140
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20232.5000,00114,130
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20232.5000,00114,120
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20232.5000,00114,110
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,10
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,090
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,080
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,070
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,060
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20237.7830,00314,040
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,00214,030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20236.0000,00314,020
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20235.0000,002140
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20234.3020,00213,990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20239.0000,00413,980
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,970
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,960
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,940
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,930
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,920
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,910
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,90
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,890
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,870
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,860
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.20233.0000,00113,850
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.04.20232.5000,00116,220
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.04.20232.5000,00116,230
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20232.5000,00114,230
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20232.5000,00114,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20232.5000,00114,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,260
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,290
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,30
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,310
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,320
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,330
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.202310.0000,00414,340
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.202312.5000,00514,350
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,360
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,370
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,380
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20237.5000,00314,390
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20232.0000,00114,40
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20232.0000,00114,410
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20232.0000,00114,420
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.05.20232.0000,00114,430
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20235.0000,00214,010
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20232.5000,00114,020
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20232.5000,00114,030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20232.5000,00114,040
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20232.5000,00114,050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20232.5000,00114,060
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20235.0000,00214,070
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20232.5000,00114,0740
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20232.5000,00114,230
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.05.20232.0000,00114,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20231.5000,00113,970
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20235.0000,00213,980
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.202310.0000,00413,990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,210
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,220
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,230
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,260
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,290
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,30
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,310
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.20232.5000,00114,320
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,170
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,20
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,210
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,220
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,230
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,260
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20234.5180,00214,2790
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.05.20232.5000,00114,290
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20232.5000,00114,050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.0000,00214,1030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.0000,00214,110
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.0000,00214,120
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.0000,00214,140
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20234000,00114,150
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.8290,00214,170
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.2380,00214,180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20237.3020,00314,190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.0000,00214,1930
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.0000,00214,20
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.0000,00214,210
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.0000,00214,220
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20235.1180,00214,230
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20232.2060,00114,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.05.20232.5000,00114,040
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,150
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,170
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,20
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,210
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,220
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,230
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.05.20232.0000,00114,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20233.0000,00113,620
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.202313.0000,00513,630
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20233.0000,00113,640
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20233.0000,00113,650
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20238.0000,00313,660
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20233.0000,00113,670
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.202310.0000,00413,6750
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20233.0000,00113,680
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20233.0000,00113,690
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20233.0000,00113,70
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20233.0000,00113,710
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20233.0000,00113,720
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20235.0000,00213,730
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20235.0000,00213,740
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20235.0000,00213,750
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20235.0000,00213,760
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20235.0000,00213,770
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.202310.0000,00413,7760
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20235.0000,00213,780
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20235.0000,00213,790
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20235.0000,00213,80
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,40
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,410
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,420
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,430
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,440
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,450
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,460
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,470
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,480
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,490
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.05.20231.5000,00114,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.05.20232.5000,00113,170
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.05.20232.5000,00113,160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.05.20232.5000,00113,150
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.05.20232.5000,00113,140
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.05.20232.5000,00113,130
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.05.20232.5000,00113,120
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.05.20232.5000,00113,110
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.05.20232.5000,00113,10
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001316.05.20232.0000,00113,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001316.05.20232.0000,00113,510
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001316.05.20232.0000,00113,520
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001316.05.20232.0000,00113,530
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001316.05.20232.0000,00113,540
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001316.05.20232.0000,00113,550
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.05.20232.5000,00113,690
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00114,070
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00114,030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,001140
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00113,990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00113,980
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00113,970
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00113,960
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00113,950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00113,930
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00113,920
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00113,910
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.05.20232.5000,00113,90
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.05.20235.0000,00213,6840
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.05.20233.0000,00113,590
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.05.20233.0000,00113,60
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.05.20233.0000,00113,610
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.05.20233.0000,00113,620
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.05.20233.0000,00113,630
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,750
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,760
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,770
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,780
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,790
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,80
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,810
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,820
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,830
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,840
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,850
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,860
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,870
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,890
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.06.20235.0000,00216,90
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,350
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,360
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,370
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,380
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,390
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,40
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,410
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,420
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,430
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,440
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,450
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,460
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,470
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,480
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,490
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.06.20232.5000,00116,50
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.12.20231760,00119,970
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.12.202310.0000,00419,980
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.12.202318.4010,00819,990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,80
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,810
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,820
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,830
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,840
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,850
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,860
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,870
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,890
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,90
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,910
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,920
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202310.0000,00419,930
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202320.0000,00819,940
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202324.1220,0119,950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202330.0000,01319,960
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202325.0000,0119,970
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202335.0000,01519,980
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.202330.0000,01319,990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.12.20233.0000,001200
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001313.12.2023333.5030,13919,8370
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001314.12.2023230.0000,119,7370
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.12.20231.6770,00119,960
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.12.2023210.0000,00919,8530
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.12.202330.0000,01319,590
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.12.202310.2040,00419,990
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.12.2023260.0000,10819,8480
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.12.2023230.8430,09619,6910
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.04.202438.9190,01628,340
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.04.2024262.8000,1127,30
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001330.04.202435.0000,01527,3540
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.05.202433.4510,01427,6430
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.05.202465.0000,02727,740
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.05.202427.3510,011427,510
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.05.2024271.5000,1131327,1790
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001313.05.202421.1720,0088227,4390
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001314.05.202423.6850,0098727,2310
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.05.2024174.2700,0726128,650
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.08.20241.000.0000,04632,7950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001306.08.2024700.0000,032412,8630
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.08.202450.0000,002312,830
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.08.2024200.0000,009262,7950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001313.08.2024100.0000,004632,7650
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.08.2024100.0000,004632,780
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.08.2024610.0000,028242,8770
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.08.2024160.0000,007412,7880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001323.08.2024700.0000,032412,6810
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.08.20241.833.5040,084882,6820
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.08.2024133.6050,006192,7210
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.08.2024350.0000,01622,7370
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.09.202450.0000,002312,720
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.09.2024250.0000,011572,680
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001306.09.2024550.0000,025462,6460
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.09.2024525.0000,024312,570
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.09.2024475.5810,022022,4310
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.09.2024650.0000,030092,3650
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.09.2024450.0000,020832,3030
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001313.09.2024800.0000,037042,2940
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001316.09.2024400.0000,018522,2880
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.09.2024100.0000,004632,2850
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.09.2024200.0000,009262,2950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.09.2024325.0000,015052,3210
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.09.2024225.0000,010422,310
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001323.09.2024150.0000,006942,2950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.09.2024225.0000,010422,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.09.2024450.0000,020832,2550
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.09.2024225.0000,010422,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.09.2024225.0000,010422,2370
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001330.09.2024450.0000,020832,2350
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001301.10.2024900.0000,041672,1650
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.10.2024801.9250,037132,1160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.10.2024300.0000,013892,0850
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.10.2024375.0000,017362,130
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.10.2024425.0000,019682,1580
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.10.2024284.5960,013182,1160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001309.10.2024150.0000,006942,140
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.10.2024350.0000,01622,160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001314.10.2024282.0810,013062,1070
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.10.202450.0000,002312,150
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.10.202450.0000,002312,140
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.10.202450.0000,002312,160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001323.10.2024150.0000,006942,150
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.10.2024200.1920,009272,190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.10.202430.0000,001392,190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001306.11.2024100.0000,004632,2050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001312.11.2024110.8890,005132,2190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.11.202450.0000,002312,190
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.11.2024250.0000,011572,180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.11.2024250.0000,011572,130
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.11.2024150.0000,006942,1570
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.11.2024150.0000,006942,180
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.11.2024200.0000,009262,1850
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001304.12.202450.0000,002312,240
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.12.202450.0000,002312,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001311.12.202428.7510,001332,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.12.2024300.0000,013892,3670
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.12.2024200.0000,009262,3450
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001320.12.2024186.5630,008642,3260
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001323.12.2024200.0000,009262,3450
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.12.202490.7220,00422,2750
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001326.12.2024139.9960,006482,2910
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001330.12.202450.0000,002312,280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.12.202450.0000,002312,270
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001302.01.2025100.0000,004632,2950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001307.01.2025250.0000,011572,340
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001308.01.2025200.0000,009262,3050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001310.01.2025100.0000,004632,2950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001313.01.2025250.0000,011572,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001314.01.2025100.0000,004632,2550
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001315.01.2025166.5830,007712,2280
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001316.01.2025300.0000,013892,1950
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.01.202574.4530,003452,2070
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.01.2025250.0000,011572,170
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001322.01.202550.0000,002312,160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001323.01.202598.6750,004572,1550
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.01.2025200.0000,009262,1350
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.01.2025250.0000,011572,120
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.01.2025200.0000,009262,0750
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001329.01.2025350.0000,01622,040
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001330.01.2025100.0000,004632,0050
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001331.01.2025479.5580,02222,1160
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001305.02.2025200.0000,009262,1450
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.02.202550.0000,002312,250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001325.02.2025100.0000,004632,2250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001327.02.2025950.0000,043982,1540
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001328.02.2025100.0000,004632,1250
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001303.03.2025100.0000,004632,1150
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001317.03.2025100.0000,004632,380
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001318.03.2025450.0000,020832,3410
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001319.03.2025577.1360,026722,1840
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001321.03.2025350.0000,01622,110
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG0001324.03.2025550.0000,025462,020

Geri Alım İşleminin Tamamlanması

İşleme Konu PayGeri Alınan Paylar İçin Ödenmiş Olan Azami Bedel (TL/Adet)Geri Alınan Paylar İçin Ödenmiş Ortalama Bedel (TL/Adet)Geri Alımın Maliyeti (TL)Geri Alım Sürecinde Kullanılan KaynakGeri Alınan Toplam Pay Miktarı (Nominal TL)Geri Alınan Payların Sermayeye Oranı (%)
B GRUBU Grubu, KRVGD, TREKRVG000133,1982,52789.194.508İç kaynaklar35.297.3851,63

Ek Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından 15.02.2023 tarihinde başlatılan geri alım programı, 3 yıl geçerlilik süresinin tamamlanmış olması sebebiyle sonlandırılmıştır.

Source and accountability

Filed by
KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (KRVGD – all disclosures by this company)
KAP publication time
(Türkiye time (UTC+3))
Source language
Turkish (original KAP text)

The disclosure text is available only in its original language (Turkish); no official English translation exists.

The disclosure text and dates come from the official KAP record; summaries and analyses on this site are AI/rule-based, clearly labelled and not investment advice. If you notice an error, the KAP record prevails; contact us for a correction.

All disclosures in this category →

Create an alert