← Back to Announcements
DAGIShare Buyback

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. · KAP publication time: (TRT)

Disclosure ID

1666822

Classification Confidence?

100.0%

Enrichment Status

COMPLETED

AI Content Analysis

Evidence-based interpretation drawn from real facts extracted from the disclosure content - not a price prediction.

Şirket pay geri alım programı kapsamında bu bildirimde açıklanan işlemlere göre 21.416.071 TL tutarında pay geri aldı. Program büyüklüğü: azami 65.000.000 (nominal, program üst sınırı) / 600.000.000 (ayrılan fon, program üst sınırı).

Content Tone

Leans Positive
Rule-based assessment
Data Sufficiency62%Adequate data

Key Facts

Program İçin Ayrılan Fon600.000.000
Program Azami Nominal Tutar65.000.000
Toplam Nominal Tutar (İşlemlerden)21.416.071 TL
Toplam Sermayeye Oranı (İşlemlerden)5,354 %
En Düşük İşlem Fiyatı5.4 TL
En Yüksek İşlem Fiyatı10.56 TL

Positive Factors

  • Yönetimin hisseyi değerli bulduğuna işaret edebilir

Risk / Negative Factors

—

Uncertainties

—

Price Reaction

Real, recorded price movement around the exact moment this KAP disclosure was published. This is not a price prediction.

Loading price data…

AI Assessment

AI prediction not available yet

Actual Market Reaction

The actual market reaction updates in the +5, +15, +30 and +60 minute windows as real trade prices form after the disclosure.

Session Context

After Close

Baseline Price (-5m)

6.28

Actual Reaction

Positive
WindowPriceReturn
+5m5.80-7.6%
+15m6.25-0.5%
+30m6.381.6%
+60m6.361.3%
Same day6.280.0%
+1D6.10-2.9%
+2D5.61-10.7%

Prediction vs. Actual

No AI prediction available for comparison yet

AI predictions are generated when the disclosure is published. The actual market reaction is measured from real price data once trading begins.

Historical Performance of Share Buyback Events

Not enough historical data yet

Full KAP Disclosure

Title

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

Source

KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu)

Disclosure ID

1666822

Original Link

Özet Bilgi
Pay Geri Alım Programının Revize Edilmesi Hk.
Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
Evet
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
Hayır
Geri Alım İşlemini Gerçekleştiren Ortaklık
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşlemine Konu Ortaklık
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşleminin Niteliği
Geri Alım Programı Çerçevesinde
Yönetim Kurulu Karar Tarihi
20.11.2025
Varsa Geri Alım Programının Uygulanacağı Süre
Geri Alım Programı'nın süresi, Pay Geri Alım Programı'nın Yönetim Kurulu karar tarihinden itibaren azami 2 (İki) yıldır.
Geri Alıma Konu Azami Pay Miktarı (Nominal TL)
65.000.000
Geri Alım İçin Ayrılan Fonun Toplam Tutarı (TL)
600.000.000

Geri Alım Yapılması Planlanan Dönem

İşleme Konu PayBaşlangıç TarihiBitiş TarihiNominal Tutar (TL)Sermayeye Oranı (%)
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.11.202520.11.202765.000.00016,25

Geri Alım İşlemlerinin Detayları

İşleme Konu Payİşlem Tarihiİşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL)Sermayeye Oranı (%)İşlem Fiyatı (TL/Adet)Program Çerçevesinde Daha Önce Geri Alınan Payların Nominal Tutarı (TL)Varsa Bu Paylara Bağlı İmtiyazlar
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001101.12.2025150.0000,03758,470-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001101.12.2025150.0000,03758,51150.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.12.2025150.0000,03758,3300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.12.202533.0800,008278,35450.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.12.202516.9200,004238,36483.080-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.12.202550.0000,01258,52500.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.12.202525.0000,006258,6550.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.12.202525.0000,006258,62575.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.202525.0000,006258,67600.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.202520.0610,005028,73625.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.202525.0000,006258,82645.061-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.202525.0000,006258,84670.061-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.2025104.9390,026238,66695.061-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,43800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,44825.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,56850.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,57875.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,62900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,63925.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,46950.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,47975.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,521.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,551.025.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,631.050.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,641.075.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,561.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,571.125.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,591.150.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,61.175.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,611.200.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,621.225.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,631.250.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,641.275.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202520.0000,0058,451.300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202590.0000,02258,461.320.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202565.0000,016258,471.410.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202545.0000,011258,481.475.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202525.0000,006258,51.520.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.20258.1490,002048,521.545.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,531.553.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,541.578.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,551.603.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,561.628.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,571.653.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,591.678.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,61.703.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202550.0000,01258,621.728.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202525.0000,006258,491.778.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202525.0000,006258,541.803.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202525.0000,006258,571.828.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202525.0000,006258,591.853.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202550.0000,01258,61.878.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202550.0000,01258,611.928.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.01.2026286.9500,071746,411.978.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.01.2026500.0000,1256,422.265.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.01.2026250.0000,06256,142.765.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.01.2026250.0000,06256,153.015.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.03.2026100.0000,0255,623.265.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.03.2026100.0000,0255,633.365.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.03.2026100.0000,0255,683.465.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.03.2026100.0000,0255,73.565.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.03.2026100.0000,0255,753.665.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.03.2026100.0000,0255,83.765.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.03.2026100.0000,0255,843.865.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.03.2026100.0000,0255,853.965.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.03.2026100.0000,0255,594.065.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.03.2026159.6930,039925,784.165.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.03.2026250.0000,06255,84.324.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.03.2026150.0000,03755,824.574.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.03.2026100.0000,0255,834.724.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001126.03.202690.0000,02255,664.824.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001126.03.2026100.0000,0255,674.914.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.03.2026100.0000,0255,45.014.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.03.2026100.0000,0255,415.114.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001106.04.202633.4040,008355,75.214.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.04.2026100.0000,0255,795.248.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.04.2026100.0000,0255,85.348.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.04.2026100.0000,0255,85.448.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.04.2026200.0000,055,795.548.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.04.2026300.0000,0755,85.748.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.04.2026200.0000,055,916.048.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,716.248.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,746.348.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,756.448.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,76.548.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,726.648.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,736.748.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,696.848.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.07.2026100.0000,0258,646.948.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.07.2026100.0000,0258,657.048.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.07.2026100.0000,0258,637.148.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.07.2026100.0000,0258,667.248.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.2026234.0820,058529,717.348.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.202615.9180,003989,717.582.278-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.2026234.0820,058529,737.598.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.2026234.0820,058529,747.832.278-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.202615.9180,003989,748.066.360-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.202615.9180,003989,728.082.278-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.202615.9180,003989,738.098.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.2026234.0820,058529,728.114.114-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.08.2026235.1830,05889,868.348.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.08.202614.8170,00379,868.583.379-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.08.2026235.1830,05889,868.598.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.08.202614.8170,00379,868.833.379-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001118.08.2026100.0000,02510,088.848.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001118.08.202641.9690,0104910,028.948.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001118.08.2026100.0000,02510,18.990.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,229.090.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,219.190.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,219.290.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,179.390.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,249.490.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.08.2026109.8350,0274610,259.590.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.08.2026100.0000,02510,259.700.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.08.2026100.0000,02510,259.800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.08.2026100.0000,02510,259.900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026500.0000,1259,910.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026300.0000,07510,210.500.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,2510.800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,2610.900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,2711.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,2811.300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,2911.500.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,311.700.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3111.900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3212.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3312.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3412.200.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3512.300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026200.0000,059,9212.400.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,0259,9312.600.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,0512.700.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,1512.800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,212.900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,2313.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,313.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,3913.200.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026200.0000,0510,4513.300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,5313.500.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,5613.600.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,1713.700.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,2713.750.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,4113.800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.2026125.0000,031259,4213.850.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4313.975.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4414.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4514.025.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4614.050.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4714.075.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,4914.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.2026200.0000,059,5514.150.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,614.350.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,6514.400.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.202691.9970,0239,3814.450.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,0259,514.541.997-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,0259,5314.641.997-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.202689.9900,02259,6114.741.997-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,0259,7814.831.987-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026200.0000,059,8114.931.987-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,0259,8815.131.987-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026193.4340,048361015.231.987-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,02510,0315.425.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,615.525.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6115.535.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6215.545.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6315.555.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6415.565.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6615.575.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6715.585.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6915.595.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202620.0000,0059,715.605.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7215.625.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7315.635.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7415.645.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7515.655.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7615.665.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7715.675.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7815.685.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7915.695.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,815.705.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,0259,8315.715.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,0259,8515.815.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,0259,9815.915.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,0251016.015.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,0116.115.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,0616.215.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,0716.315.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,0716.415.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,1116.515.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,1316.615.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202612.8270,003219,4216.715.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4416.728.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4516.738.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4616.748.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4716.758.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4816.768.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4916.778.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,516.788.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5116.798.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5216.808.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5316.818.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5416.828.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5516.838.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5616.848.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5716.858.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5816.868.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5916.878.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202635.0000,008759,616.888.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6116.923.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6216.948.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6316.973.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202650.0000,01259,6416.998.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202675.0000,018759,6517.048.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202650.0000,01259,6617.123.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.2026150.0000,03759,6717.173.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6817.323.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6917.348.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.2026100.0000,0259,7117.373.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.09.2026100.0000,0259,4117.473.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.09.2026200.0000,059,4317.573.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.09.2026100.0000,0259,4417.773.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.09.2026100.0000,0259,517.873.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202610.0000,00259,1217.973.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202660.0000,0159,1317.983.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202610.0000,00259,1418.043.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.2026110.0000,02759,1518.053.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202610.0000,00259,1618.163.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202610.0000,00259,1718.173.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202689.5580,022398,818.183.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026136.8790,034228,8318.272.806-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,8518.409.685-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,8618.419.685-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026143.1750,035798,8718.429.685-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,8818.572.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,8918.582.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,918.592.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026160.0000,048,9118.602.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9218.762.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9318.772.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9418.782.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9518.792.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026150.0000,03758,9618.802.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9718.952.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9818.962.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9918.972.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202620.0000,005918.982.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026150.0000,03759,0519.002.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026250.0000,06259,1219.152.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202650.0000,01258,6719.402.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202650.0000,01258,6819.452.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,719.502.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7119.512.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7219.522.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7319.532.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7419.542.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7519.552.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7619.562.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7719.572.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7819.582.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,819.592.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202633.2110,00838,8119.602.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001116.09.2026590.0000,14758,4119.636.071-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001117.09.20261.190.0000,29758,0320.226.071-

Ek Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 22.09.2026 tarihli toplantısında;Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 20.11.2025 tarih ve 41 sayılı kararı ile başlatılan Pay Geri Alım Programı'nın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-22.1 sayılı Geri Alınan Paylar Tebliği ile 19.03.2025 tarih ve 16/531 sayılı SPK.22.9 İlke Kararı ve ilgili diğer düzenlemeler çerçevesinde revize edilmesine karar verilmiştir.Bu kapsamda;1-Geri Alım Programı'nın süresi 20.11.2025 tarihinde başlamış olup, Yönetim Kurulu'nun 22.09.2026 tarihli kararı ile bir yıl uzatılarak 20.11.2027 tarihine kadar belirlenmesine,2-Pay Geri Alım Programı kapsamında geri alınabilecek azami pay miktarının, mevcut program kapsamında gerçekleştirilen geri alımlar da dahil olmak üzere toplam azami pay sayısının 65.000.000 adet (65.000.000 TL nominal değer) belirlenmesine,3-Mevcut Pay Geri Alım Programı kapsamında bugüne kadar kullanılan fon tutarları dahil olmak üzere, pay geri alım işlemleri için kullanılabilecek toplam azami fon tutarının 600.000.000 TL olarak belirlenmesine ve söz konusu fonun Şirket kaynaklarından karşılanmasına4-Programın diğer hükümlerinin aynen uygulanmasına ve revize edilen Pay Geri Alım Programı'nın yapılacak ilk Genel Kurul toplantısında ortakların bilgisine sunulmasına karar verilmiştir. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Source and accountability

Filed by
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (DAGI – all disclosures by this company)
KAP publication time
(Türkiye time (UTC+3))
Source language
Turkish (original KAP text)

The disclosure text is available only in its original language (Turkish); no official English translation exists.

The disclosure text and dates come from the official KAP record; summaries and analyses on this site are AI/rule-based, clearly labelled and not investment advice. If you notice an error, the KAP record prevails; contact us for a correction.

All disclosures in this category →

Create an alert