← Back to Announcements
DAGIShare Buyback

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. · KAP publication time: (TRT)

Disclosure ID

1667375

Classification Confidence?

100.0%

Enrichment Status

COMPLETED

AI Content Analysis

Evidence-based interpretation drawn from real facts extracted from the disclosure content - not a price prediction.

Şirket pay geri alım programı kapsamında bu bildirimde açıklanan işlemlere göre 21.579.841 TL tutarında pay geri aldı. Program büyüklüğü: azami 65.000.000 (nominal, program üst sınırı) / 600.000.000 (ayrılan fon, program üst sınırı).

Content Tone

Leans Positive
Rule-based assessment
Data Sufficiency62%Adequate data

Key Facts

Program İçin Ayrılan Fon600.000.000
Program Azami Nominal Tutar65.000.000
Toplam Nominal Tutar (İşlemlerden)21.579.841 TL
Toplam Sermayeye Oranı (İşlemlerden)5,395 %
En Düşük İşlem Fiyatı5.4 TL
En Yüksek İşlem Fiyatı10.56 TL

Positive Factors

  • Yönetimin hisseyi değerli bulduğuna işaret edebilir

Risk / Negative Factors

—

Uncertainties

—

Price Reaction

Real, recorded price movement around the exact moment this KAP disclosure was published. This is not a price prediction.

Loading price data…

AI Assessment

AI prediction not available yet

Actual Market Reaction

The actual market reaction updates in the +5, +15, +30 and +60 minute windows as real trade prices form after the disclosure.

Session Context

After Close

Baseline Price (-5m)

6.10

Actual Reaction

Neutral
WindowPriceReturn
+5m6.100.0%
+15m6.04-1.0%
+30m6.09-0.2%
+60m6.04-1.0%
Same day6.100.0%
+1D5.61-8.0%
+2D5.58-8.5%

Prediction vs. Actual

No AI prediction available for comparison yet

AI predictions are generated when the disclosure is published. The actual market reaction is measured from real price data once trading begins.

Historical Performance of Share Buyback Events

Not enough historical data yet

Full KAP Disclosure

Title

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

Source

KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu)

Disclosure ID

1667375

Original Link

Özet Bilgi
23 Eylül 2026 Tarihli Pay Geri Alım İşlemleri
Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
Evet
Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
Hayır
Geri Alım İşlemini Gerçekleştiren Ortaklık
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşlemine Konu Ortaklık
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşleminin Niteliği
Geri Alım Programı Çerçevesinde
Yönetim Kurulu Karar Tarihi
20.11.2025
Varsa Geri Alım Programının Uygulanacağı Süre
Geri Alım Programı'nın süresi, Pay Geri Alım Programı'nın Yönetim Kurulu karar tarihinden itibaren azami 2 (İki) yıldır.
Geri Alıma Konu Azami Pay Miktarı (Nominal TL)
65.000.000
Geri Alım İçin Ayrılan Fonun Toplam Tutarı (TL)
600.000.000

Geri Alım Yapılması Planlanan Dönem

İşleme Konu PayBaşlangıç TarihiBitiş TarihiNominal Tutar (TL)Sermayeye Oranı (%)
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.11.202520.11.202765.000.00016,25

Geri Alım İşlemlerinin Detayları

İşleme Konu Payİşlem Tarihiİşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL)Sermayeye Oranı (%)İşlem Fiyatı (TL/Adet)Program Çerçevesinde Daha Önce Geri Alınan Payların Nominal Tutarı (TL)Varsa Bu Paylara Bağlı İmtiyazlar
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001101.12.2025150.0000,03758,470-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001101.12.2025150.0000,03758,51150.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.12.2025150.0000,03758,3300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.12.202533.0800,008278,35450.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.12.202516.9200,004238,36483.080-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.12.202550.0000,01258,52500.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.12.202525.0000,006258,6550.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.12.202525.0000,006258,62575.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.202525.0000,006258,67600.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.202520.0610,005028,73625.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.202525.0000,006258,82645.061-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.202525.0000,006258,84670.061-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001104.12.2025104.9390,026238,66695.061-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,43800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,44825.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,56850.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,57875.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,62900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.12.202525.0000,006258,63925.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,46950.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,47975.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,521.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,551.025.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,631.050.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.12.202525.0000,006258,641.075.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,561.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,571.125.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,591.150.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,61.175.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,611.200.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,621.225.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,631.250.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.12.202525.0000,006258,641.275.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202520.0000,0058,451.300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202590.0000,02258,461.320.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202565.0000,016258,471.410.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202545.0000,011258,481.475.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.12.202525.0000,006258,51.520.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.20258.1490,002048,521.545.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,531.553.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,541.578.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,551.603.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,561.628.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,571.653.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,591.678.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202525.0000,006258,61.703.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.12.202550.0000,01258,621.728.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202525.0000,006258,491.778.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202525.0000,006258,541.803.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202525.0000,006258,571.828.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202525.0000,006258,591.853.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202550.0000,01258,61.878.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.12.202550.0000,01258,611.928.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.01.2026286.9500,071746,411.978.149-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.01.2026500.0000,1256,422.265.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.01.2026250.0000,06256,142.765.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001112.01.2026250.0000,06256,153.015.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.03.2026100.0000,0255,623.265.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.03.2026100.0000,0255,633.365.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.03.2026100.0000,0255,683.465.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.03.2026100.0000,0255,73.565.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.03.2026100.0000,0255,753.665.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.03.2026100.0000,0255,83.765.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.03.2026100.0000,0255,843.865.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001105.03.2026100.0000,0255,853.965.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.03.2026100.0000,0255,594.065.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.03.2026159.6930,039925,784.165.099-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.03.2026250.0000,06255,84.324.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.03.2026150.0000,03755,824.574.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.03.2026100.0000,0255,834.724.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001126.03.202690.0000,02255,664.824.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001126.03.2026100.0000,0255,674.914.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.03.2026100.0000,0255,45.014.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.03.2026100.0000,0255,415.114.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001106.04.202633.4040,008355,75.214.792-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.04.2026100.0000,0255,795.248.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.04.2026100.0000,0255,85.348.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.04.2026100.0000,0255,85.448.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.04.2026200.0000,055,795.548.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.04.2026300.0000,0755,85.748.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.04.2026200.0000,055,916.048.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,716.248.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,746.348.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,756.448.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,76.548.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,726.648.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,736.748.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001129.07.2026100.0000,0258,696.848.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.07.2026100.0000,0258,646.948.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.07.2026100.0000,0258,657.048.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.07.2026100.0000,0258,637.148.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001130.07.2026100.0000,0258,667.248.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.2026234.0820,058529,717.348.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.202615.9180,003989,717.582.278-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.2026234.0820,058529,737.598.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.2026234.0820,058529,747.832.278-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.202615.9180,003989,748.066.360-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.202615.9180,003989,728.082.278-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.202615.9180,003989,738.098.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001113.08.2026234.0820,058529,728.114.114-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.08.2026235.1830,05889,868.348.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.08.202614.8170,00379,868.583.379-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.08.2026235.1830,05889,868.598.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.08.202614.8170,00379,868.833.379-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001118.08.2026100.0000,02510,088.848.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001118.08.202641.9690,0104910,028.948.196-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001118.08.2026100.0000,02510,18.990.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,229.090.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,219.190.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,219.290.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,179.390.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001119.08.2026100.0000,02510,249.490.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.08.2026109.8350,0274610,259.590.165-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.08.2026100.0000,02510,259.700.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.08.2026100.0000,02510,259.800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001120.08.2026100.0000,02510,259.900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026500.0000,1259,910.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026300.0000,07510,210.500.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,2510.800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,2610.900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,2711.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,2811.300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,2911.500.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026200.0000,0510,311.700.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3111.900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3212.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3312.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3412.200.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001131.08.2026100.0000,02510,3512.300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026200.0000,059,9212.400.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,0259,9312.600.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,0512.700.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,1512.800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,212.900.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,2313.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,313.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,3913.200.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026200.0000,0510,4513.300.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,5313.500.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001102.09.2026100.0000,02510,5613.600.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,1713.700.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,2713.750.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,4113.800.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.2026125.0000,031259,4213.850.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4313.975.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4414.000.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4514.025.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4614.050.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202625.0000,006259,4714.075.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,4914.100.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.2026200.0000,059,5514.150.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,614.350.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001103.09.202650.0000,01259,6514.400.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.202691.9970,0239,3814.450.000-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,0259,514.541.997-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,0259,5314.641.997-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.202689.9900,02259,6114.741.997-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,0259,7814.831.987-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026200.0000,059,8114.931.987-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,0259,8815.131.987-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026193.4340,048361015.231.987-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001107.09.2026100.0000,02510,0315.425.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,615.525.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6115.535.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6215.545.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6315.555.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6415.565.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6615.575.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6715.585.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,6915.595.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202620.0000,0059,715.605.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7215.625.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7315.635.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7415.645.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7515.655.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7615.665.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7715.675.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7815.685.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,7915.695.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.202610.0000,00259,815.705.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,0259,8315.715.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,0259,8515.815.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,0259,9815.915.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,0251016.015.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,0116.115.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,0616.215.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,0716.315.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,0716.415.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,1116.515.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001108.09.2026100.0000,02510,1316.615.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202612.8270,003219,4216.715.421-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4416.728.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4516.738.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4616.748.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4716.758.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4816.768.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,4916.778.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,516.788.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5116.798.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5216.808.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5316.818.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5416.828.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5516.838.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5616.848.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5716.858.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5816.868.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202610.0000,00259,5916.878.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202635.0000,008759,616.888.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6116.923.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6216.948.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6316.973.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202650.0000,01259,6416.998.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202675.0000,018759,6517.048.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202650.0000,01259,6617.123.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.2026150.0000,03759,6717.173.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6817.323.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.202625.0000,006259,6917.348.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001109.09.2026100.0000,0259,7117.373.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.09.2026100.0000,0259,4117.473.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.09.2026200.0000,059,4317.573.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.09.2026100.0000,0259,4417.773.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001110.09.2026100.0000,0259,517.873.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202610.0000,00259,1217.973.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202660.0000,0159,1317.983.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202610.0000,00259,1418.043.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.2026110.0000,02759,1518.053.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202610.0000,00259,1618.163.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001111.09.202610.0000,00259,1718.173.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202689.5580,022398,818.183.248-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026136.8790,034228,8318.272.806-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,8518.409.685-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,8618.419.685-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026143.1750,035798,8718.429.685-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,8818.572.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,8918.582.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,918.592.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026160.0000,048,9118.602.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9218.762.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9318.772.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9418.782.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9518.792.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026150.0000,03758,9618.802.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9718.952.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9818.962.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202610.0000,00258,9918.972.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.202620.0000,005918.982.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026150.0000,03759,0519.002.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001114.09.2026250.0000,06259,1219.152.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202650.0000,01258,6719.402.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202650.0000,01258,6819.452.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,719.502.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7119.512.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7219.522.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7319.532.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7419.542.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7519.552.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7619.562.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7719.572.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,7819.582.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202610.0000,00258,819.592.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001115.09.202633.2110,00838,8119.602.860-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001116.09.2026590.0000,14758,4119.636.071-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001117.09.20261.190.0000,29758,0320.226.071-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001123.09.20263.7700,000946,0821.416.071-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001123.09.202660.0000,0156,0921.419.841-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001123.09.202635.0000,008756,121.479.841-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001123.09.202635.0000,008756,1121.514.841-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001123.09.202610.0000,00256,1221.549.841-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001123.09.202610.0000,00256,1321.559.841-
B Grubu, DAGI, TREDAGI0001123.09.202610.0000,00256,1421.569.841-

Ek Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 20.11.2025 tarihi ile başlatılan pay geri alım programı kapsamında;23.09.2026 tarihinde Borsa İstanbul'da pay başına 6,08 - 6,14 TL fiyat aralığından 163.770 TL nominal tutarlı Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları geri alınmıştır.Şirketimizin sahip olduğu DAGI payları 21.579.841 adet paya ulaşmıştır. (Şirket sermayesine oranı % 5,39)Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Source and accountability

Filed by
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (DAGI – all disclosures by this company)
KAP publication time
(Türkiye time (UTC+3))
Source language
Turkish (original KAP text)

The disclosure text is available only in its original language (Turkish); no official English translation exists.

The disclosure text and dates come from the official KAP record; summaries and analyses on this site are AI/rule-based, clearly labelled and not investment advice. If you notice an error, the KAP record prevails; contact us for a correction.

All disclosures in this category →

Create an alert