← Back to Announcements
SOKEShare Buyback

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

SÖKE DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. · KAP publication time: (TRT)

Disclosure ID

1681249

Classification Confidence?

100.0%

Enrichment Status

COMPLETED

AI Content Analysis

Evidence-based interpretation drawn from real facts extracted from the disclosure content - not a price prediction.

Şirket pay geri alım programı kapsamında bu bildirimde açıklanan işlemlere göre 5.837.077 TL tutarında pay geri aldı. Program büyüklüğü: azami 30.000.000 (nominal, program üst sınırı) / 210.000.000 (ayrılan fon, program üst sınırı).

Content Tone

Leans Positive
Rule-based assessment
Data Sufficiency62%Adequate data

Key Facts

Program İçin Ayrılan Fon210.000.000
Program Azami Nominal Tutar30.000.000
Toplam Nominal Tutar (İşlemlerden)5.837.077 TL
Toplam Sermayeye Oranı (İşlemlerden)1,5104 %
En Düşük İşlem Fiyatı6.76 TL
En Yüksek İşlem Fiyatı8.11 TL

Positive Factors

  • Yönetimin hisseyi değerli bulduğuna işaret edebilir

Risk / Negative Factors

—

Uncertainties

—

Price Reaction

Real, recorded price movement around the exact moment this KAP disclosure was published. This is not a price prediction.

Loading price data…

AI Assessment

AI prediction not available yet

Actual Market Reaction

The actual market reaction updates in the +5, +15, +30 and +60 minute windows as real trade prices form after the disclosure.

Session Context

After Close

Baseline Price (-5m)

7.67

Actual Reaction

Positive
WindowPriceReturn
+5m7.670.0%
+15m7.66-0.1%
+30m7.761.2%
+60m7.811.8%
Same day7.670.0%
+1D7.47-2.6%
+2D7.720.7%

Prediction vs. Actual

No AI prediction available for comparison yet

AI predictions are generated when the disclosure is published. The actual market reaction is measured from real price data once trading begins.

Historical Performance of Share Buyback Events

Not enough historical data yet

Full KAP Disclosure

Title

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

Source

KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu)

Disclosure ID

1681249

Original Link

Özet Bilgi
13.10.2026 Tarihli Pay Geri Alım İşlemleri Hk.
Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
Evet
Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
Hayır
Geri Alım İşlemini Gerçekleştiren Ortaklık
SÖKE DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşlemine Konu Ortaklık
SÖKE DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşleminin Niteliği
Geri Alım Programı Çerçevesinde
Yönetim Kurulu Karar Tarihi
05.10.2026
Varsa Geri Alım Programının Uygulanacağı Süre
Yönetim Kurulu kararının kamuya açıklanmasından itibaren 1 yıl
Geri Alıma Konu Azami Pay Miktarı (Nominal TL)
30.000.000
Geri Alım İçin Ayrılan Fonun Toplam Tutarı (TL)
210.000.000

Geri Alım İşlemlerinin Detayları

İşleme Konu Payİşlem Tarihiİşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL)Sermayeye Oranı (%)İşlem Fiyatı (TL/Adet)Program Çerçevesinde Daha Önce Geri Alınan Payların Nominal Tutarı (TL)Varsa Bu Paylara Bağlı İmtiyazlar
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012946,760-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012946,7750.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006476,78100.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202675.0000,01946,79125.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.2026100.0000,025876,8200.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006476,81300.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012946,82325.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012946,83375.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012946,84425.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006476,86475.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006476,9500.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006476,91525.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012946,92550.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006476,93600.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006476,94625.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006476,95650.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006476,96675.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012946,97700.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012946,98750.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012946,99800.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012947850.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202675.0000,01947,01900.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012947,02975.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012947,031.025.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012947,041.075.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012947,051.125.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012947,061.175.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202650.0000,012947,071.225.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.2026100.0000,025877,081.275.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.2026100.0000,025877,091.375.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.2026100.0000,025877,11.475.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.2026100.0000,025877,111.575.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002906.10.202625.0000,006477,121.675.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,131.700.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,141.725.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,151.750.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,161.775.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,191.800.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,211.825.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,241.850.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,251.875.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,261.900.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,271.925.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,281.950.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,291.975.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,32.000.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,42.025.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202675.0000,01947,412.100.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202675.0000,01947,422.175.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202675.0000,01947,432.250.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202675.0000,01947,442.325.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,452.350.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,462.375.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002907.10.202625.0000,006477,472.400.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.20265.5020,001427,092.425.000-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202625.0000,006477,112.430.502-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202625.0000,006477,152.455.502-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202625.0000,006477,162.480.502-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202626.2400,006797,172.505.502-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202625.0000,006477,262.531.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202625.0000,006477,272.556.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202625.0000,006477,282.581.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202650.0000,012947,372.606.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202650.0000,012947,382.656.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202650.0000,012947,392.706.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202650.0000,012947,42.756.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202625.0000,006477,432.806.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202625.0000,006477,442.831.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202650.0000,012947,452.856.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202650.0000,012947,472.906.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202650.0000,012947,482.956.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202650.0000,012947,493.006.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202625.0000,006477,53.056.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002908.10.202638.9420,010087,693.081.742-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006477,873.120.684-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006477,883.145.684-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006477,893.170.684-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006477,913.195.684-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.2026114.1620,029547,923.220.694-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.2026115.5220,029897,943.334.846-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.2026100.0000,025877,953.450.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.2026100.0000,025877,963.550.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202675.0000,01947,973.650.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202650.0000,012947,983.725.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202675.0000,01947,993.775.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202675.0000,019483.850.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006478,013.925.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006478,023.950.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006478,053.975.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006478,064.000.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006478,14.025.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002909.10.202625.0000,006478,114.050.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,006477,724.075.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,006477,734.100.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,006477,744.125.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202619.5980,005077,774.150.368-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,006477,794.169.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202650.0000,012947,854.194.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202650.0000,012947,874.244.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.2026100.0000,025877,884.294.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.2026100.0000,025877,894.394.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.2026100.0000,025877,94.494.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202675.0000,01947,914.594.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.2026125.0000,032347,924.669.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202675.0000,01947,934.794.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,006477,944.869.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202675.0000,01947,954.894.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,006477,964.969.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,006477,974.994.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,006477,985.019.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,006477,995.044.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002912.10.202625.0000,0064785.069.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202617.1110,004437,665.094.966-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,675.112.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202650.0000,012947,685.137.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,695.187.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,715.212.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,745.237.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,755.262.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,765.287.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,775.312.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,785.337.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,795.362.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,85.387.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,815.412.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,825.437.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,835.462.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,845.487.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,855.512.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,865.537.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,875.562.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,885.587.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,895.612.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,975.637.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006477,985.662.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202650.0000,012947,995.687.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202650.0000,0129485.737.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006478,015.787.077-
B Grubu, SOKE, TRESOKE0002913.10.202625.0000,006478,025.812.077-

Ek Açıklamalar

05.10.2026 tarihli Yönetim Kurulu Kararı ile başlatılan pay geri alım programı kapsamında 13.10.2026 tarihinde 7,66 TL-8,02TL fiyat aralığından toplam 742.111 adet hisse geri alım işlemi yapılmıştır..SaygılarımızlaAçıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinleri arasında herhangi bir farklılık olması durumunda Türkçe açıklama esas alınacaktır.

Source and accountability

Filed by
SÖKE DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (SOKE – all disclosures by this company)
KAP publication time
(Türkiye time (UTC+3))
Source language
Turkish (original KAP text)

The disclosure text is available only in its original language (Turkish); no official English translation exists.

The disclosure text and dates come from the official KAP record; summaries and analyses on this site are AI/rule-based, clearly labelled and not investment advice. If you notice an error, the KAP record prevails; contact us for a correction.

All disclosures in this category →

Create an alert